Uncategorized

Elektronik Sigara Aroması Nasıl Kullanılır?

Elektronik sigaranın olmazsa olmaz yani parçası olarak adlandırılan dolum sıvıdır. Likitler genel olarak propilen glikol ve bitkisel gliserinden meydana gelir.Likitler içerisinde kullanılan aromalar hoşa giden özelliğe sahiptir. Hareketlerin yapımında damak tadına uygun farklı tatlar ve aromalar yer alır Heets marka aromalar içerisinde birbirinden farklı meyve, tatlı ve mentol gibi aromalar yer alır.Bu tatlar içerisinde yer alan kavrulmuş fındık tadı, ceviz aroması, kremsi tatlar en çok tercih edilen aramalar içerisinde yer alır.

Likit aromalardan meydana gelen bir karışımdır. İçerisinde su ve tatlandırıcılar yer alır. Likit için önemli olan heets aroma tatlandırıcı ve doğal aramalardan yapılır. Likit içerisinde düşük dozajda nikotin yer alır. 

Orijinal Likit Seçimi

Elektronik sigara kullananlar kullandıkları likidin orijinal olmasına dikkat etmeleri gerekir. İnsan sağlığı açısından büyük bir öneme sahip olan likit buhar haline girerek içe çekilir.Kötü koku ve tatlara sahip sahte dikitler direkt organlara zarar verir. Herhangi bir olumsuzluk yaşamak istemeyenler sahte dolum sıvılarından uzak durarak her zaman orijinal likit tercihinde bulunmaları gerekir.

Orijinal likit seçimi yaparken şişe üzerinde kesinlikle bandrol, miligram seviyesi ve son kullanma tarihi gibi özellikler yer almalıdır. Orijinal likitler daha kıvamlı bir yapıya sahiptir.Bazı markalar likit üretirken sürekli aynı boyutta şişe kullanabilirler. Bu boyutların dışında kullanılan şişelerde sahte likit anlamına gelir. Sağlığınızı korumak adına kaliteli ve orijinal ürünlerden yana tercihte bulmanız daha sağlıklı olacaktır.

Premiun Likit Nedir?

Elektronik sigara kullanımının giderek yaygın bir hal alması kullanılan likit çeşitlerinin de farklılık göstermesine neden olmuştur. Premium likitler uzun çalışmalar sonucunda hazırlanır. Elektronik sigaradan yüksek bir haz almak isteyenlerpremium likit kullanmayı tercih ederler. 

Premium olarak adlandırılmasının nedeni ise likit içerisinde bulunan VG yani vejetaryen gliserin oranının normal likitlere göre yüksek miktarda ayarlanmasıdır.Bu nedenle premium likitler normal likitlere oranla daha pahalıdır. Likit içerisinde yer alan VG değerli bir kimyasal olduğu için fiyat olarak da pahalıolmasını sağlamıştır.Elektronik sigara ve kullanılan heets aromalar için https://www.elektroniksigaravip3.com/urunler/iqos-heets.html sitesinden hizmet alabilirsiniz.